10 Fashionista Trendi

On aeg uuendada oma garderoobi ja tõhustada oma moemängu! Sel aastal lähevad fashionistad julgete ja julgete trendidega, mis kindlasti pead pöörama panevad. Oleme kokku pannud 10 parimat moetrendi, mida pead kindlasti proovima, alates statement-varrukatest kuni vintage-inspireeritud aksessuaarideni. Ole valmis omaks võtma oma sisemise fashionista ja vallandama oma isikliku stiili nagu kunagi varem.

1. Kanaliseeri oma sisemist diiva, kasutades statement-varrukate jõudu. Olenemata sellest, kas need on paisutatud, ülisuured või kaunistatud, on need varrukad kohene mängu muutja. Need lisavad igale riietusele dramaatilisust ja elegantsi, tõstes esile isegi kõige lihtsamaid välimusi. Miks mitte teha paus tavalistest varrukatest ja teha julge avaldus? Laske oma varrukatel rääkida, alates pluusidest kuni kleitideni.

2. Hüvasti minimalismile ja tere maksimalismile! Selles trendis on kõik, mis puudutab suurust ja julgust. Mõtle elavatele värvidele, segaprintidele ja paljudele kihtidele. Võtke omaks oma kunstiline pool ja katsetage lõbusalt erinevate tekstuuride, mustrite ja aksessuaaridega. Ära karda segada ja sobitada – lõppude lõpuks on moe eesmärk ju eneseväljendus.

3. Varusta end nagu vintage-ikoon. Sel aastal on fashionistad kinnisideeks retrohõngulised aksessuaarid, mis lisavad oma riietusele nostalgiat. Alates jämedatest ketikaelakeedest kuni pärlitega kaunistatud peapaeltideni on need ajatud aksessuaarid teinud suure tagasituleku. Need toovad vaevata rafineerituse ja elegantsi igasse välimusesse.

4. Lisage oma garderoobi romantikat õrnade pitsidega. See kangas õhkab naiselikkust ja elegantsi, mistõttu on see ideaalne valik vaevata stiilse välimuse jaoks. Olenemata sellest, kas tegemist on pitsist kleidi, topi või seelikuga, see trend tähendab, et võtke omaks oma romantiline külg ja lisage oma riietusse annus kapriislikkust. Silmatorkava kontrasti saavutamiseks ühenda seda julgete aksessuaaridega.

5. Julge paljastada läbipaistva riietustrendiga. Läbipaistvatest pluusidest kuni läbipaistvate seelikuteni – see trend tähendab enesekindluse omaksvõtmist ja naha näitamist. Kihita seda tagasihoidlikuma välimuse saavutamiseks bralette'i või camisole'iga või võta kõik ette ja näita oma lemmikpesu tükke. See trend ei ole kindlasti nõrganärvilistele, kuid see on garanteeritud peamurdja.

6. Võta omaks värvi jõud. Sel aastal eemalduvad fashionistad neutraalsetest toonidest ja valivad erksad, pilkupüüdvad toonid, mis nõuavad tähelepanu. Alates julgetest punastest värvidest kuni elektrilise siniseni, need värvid teevad kindlasti silmatorkavaid avaldusi. Olenemata sellest, kas tegemist on ühevärvilise välimuse või värviplokkidega, ärge kartke mängida erinevate toonidega ja laske oma riietusel rääkida.

7. Viimistle oma välimus loomaprintidega. Alates leopardilaikudest kuni madunahkade mustriteni on loomaprintidest saanud iga moesõbra garderoobi põhitarvik. Lisa oma riietusele veidi metsikust ja mängulisust statement-mantli, seeliku või kingapaariga. See trend lisab igale look'ile koheselt glamuuri ja rafineeritust, mistõttu on see kõigile moesõpradele kohustuslik.

Vii oma moemängu järgmisele tasemele nende 10 kohustusliku trendiga. Iga trend pakub ainulaadset võimalust väljendada oma isiklikku stiili ja omaks võtta oma sisemine moesõber, alates statement-varrukatest kuni vintage-inspireeritud aksessuaarideni. Niisiis, mine ja proovi neid. Astu välja oma mugavustsoonist, tee julge avaldus ja lase oma stiilil enda eest rääkida. Lõppude lõpuks seisneb mood eksperimenteerimises, lõbutsemises ja oma unikaalse hääle leidmises.

Scroll to Top